Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Poszukuje asterki ☺

Poszukuje asterki ☺

Postprzez Archery » 6 mar 2016, o 14:54

Tak jak w temacie, poszukuje astry iii. Moje wymagania nie są duże, ponieważ musi być klimatyzacja, podłokietnik i 5 drzwi :) silniki jakie mnie interesują to 1,6 ale 1,4 tez jeśli bd fajny egzemplarz przyjmę z chęcią. Oczywiście beznyniaki. W hatchbacku. Swoje poszukiwania rozpoczęłam od aukcji i ogłoszeń na polskich stronach i okazało się ze moje skromne 16 tys wystarczy. Jednak jak zaczęłam oglądać autka to w każdym coś okazało się albo malowane, albo szpachlowane, albo kręcone, albo wgl przekombinowane. Poprosilam wiec kolegę o zaznajomienie się z tematem w Szwajcarii. Okazało się, że nie znalazł żadnego, na podobnym wyposażeniu, z podobnym przebiegem i cena aut, co u nas na polskim rynku. Stąd moje pytanie do Was, użytkowników tego cudnego auta, o którym marze odkąd pierwszy raz go prowadziłam, czy w tych pieniążkach, ewentualnie do 18 tys, jestem w stanie znaleźć sensowny, warty uwagi egzemplarz czy lepiej dać sobie spokój? Bardzo proszę o opinie, wszystkie bd mile widziane :) pozdrawiam Asia.
Archery
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 mar 2016, o 14:19

Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

stat4u