Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Podejrzany czy ok?

Podejrzany czy ok?

Postprzez johnnywr » 5 lut 2016, o 17:50

Witam,

Proszę bardzo o informację odnośnie tego ogłoszenia. Jestem umówiony na oglądanie i na co bym musiał zwrócić szczególną uwagę? Spotkałem się z opiniami,że cena też jest trochę za niska, nie wiem co mam o tym myśleć. Zastanawia mnie też przebieg. Ogólnie wygląda ok,ale może ktoś może ocenić to bardziej fachowym okiem:)

http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-hatchback-ID6yhfUH.html


Pozdrawiam serdecznie :)
johnnywr
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 17:44

Re: Podejrzany czy ok?

Postprzez kaliope » 5 lut 2016, o 19:42

Czujnik lakieru w łapę i sprawdzasz na ile mógł być bity. Przebieg zawsze może być cofnięty, ale bym sie nie przejmował. Kolega ma ten silnik na taxi, i zrobiło już 320 tys i do tego ponad 250tys na gazie. Przy sliniku nic nie robione oprócz przytkanej odmy. Ten motor nie ma beznadziejnych KZFR, także to plus.

Szkoda, że klima manualna, bo lubi się zacierać mechanizm kierunku nawiewu. Także sprawdź czy nadmuch wieje tam gdzie trzeba na każdej pozycji.
Avatar użytkownika
kaliope
Starszy klubowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 22:39
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Podejrzany czy ok?

Postprzez astra110 » 7 lut 2016, o 07:40

Trzeba dobrze obejrzeć czy nie ma jakiś wycieków bo ta bańka w bagażniku daje trochę do myślenia (wygląda jak 1L płyn do chłodnic z K2)
Wir leben Autos
Avatar użytkownika
astra110
Klubowicz
 
Posty: 141
Dołączył(a): 5 lis 2014, o 10:15
Lokalizacja: N M R
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Podejrzany czy ok?

Postprzez kaliope » 7 lut 2016, o 09:28

myślę, że to bańka z olejem, bo te silniki lubią dolewkę, choć nie u wszystkich. Ten kolega co zrobił ponad 300tys mówił mi, że nigdy nie dolewał między wymianami.
Avatar użytkownika
kaliope
Starszy klubowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 22:39
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Podejrzany czy ok?

Postprzez johnnywr » 7 lut 2016, o 10:26

Dziękuję za odpowiedź :) Dzisiaj jadę oglądać ale z moja wiedza myślę że zbyt dużo się nie dopatrzę. Przebieg wygląda mi bardzo podejrzanie, chyba nie obejdzie się bez przeglądu przed kupnem.
johnnywr
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 17:44

Re: Podejrzany czy ok?

Postprzez pasjonat » 8 lut 2016, o 15:47

Witam, Mam taką Asterkę do sprzedania. Bezwypadkowa, cała w oryginale, z polskiego salonu. Wczoraj zrobiłem zdjęcia, ale jeszcze nigdzie nie wystawiłem. Przebieg 167000, Ubezpieczenie OC, AC, Wszystko aktualne, w środku nic nie zniszczone (brak śladów użytkowania).
jak coś to pisz j-ms@wp.pl
Aha, rok prod. 2006 silnik 1.3 CDTI bardzo ekonomiczny. Naprawde polecam tą jednostkę. Niestety muszę sprzedać, z bólem serca:(
http://moto.gratka.pl/tresc/opel-astra- ... 5b209e14,1
pasjonat
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 lut 2016, o 15:41


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u