Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Pic na wodę?!

Pic na wodę?!

Postprzez wiktor3a » 22 wrz 2015, o 07:21

Witam, prosze o pomoc przy ocenie tej oferty. Sprzedawca nie ma obiekcji odnośnie wizyty w ASO, ale coś cena chyba mała jak na to co auto prezentuje. Czekam na dobre rady http://otomoto.pl/oferta/opel-astra-xen ... yb2ON.html
wiktor3a
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 10:39

Re: Pic na wodę?!

Postprzez zonem » 12 paź 2015, o 19:36

Cena bardzo niska jak na rocznik i wyposażenie, wygląda dobrze, ja nie zauważyłem jakiś niezgodności, aczkolwiek nie lubię zdjęć gdzie idealnie zasłaniają przebieg auta.. Który w tym aucie na wyświetlaczu zmienia się w 10 minut. Ww ASO przy sprawdzeniu będziesz mieć wgląd w historię serwisu zarejestrowaną w systemie więc i przebieg da się potwierdzić, na tyle na ile jest udokumentowany.
Ale prosta kalkulacja
2011r? - 39tyś
2012r - 64tyś
2013r - 90tyś
liczymy dalej
2014 - 120tyś
2015 - 150tyś

Wymiany co 30tyś to dość długo. Auto godne uwagi ale do konkretnego sprawdzenia, jeśli się zdecydujesz mogę Ci napisać co skontrolować przy okazji wizyty w ASO czego nie sprawdzają, a należy sprawdzić :)
zonem
Kierowca
 
Posty: 14
Dołączył(a): 14 lip 2015, o 19:13
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

stat4u