Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra GTC 1,9d - co sądzicie ? ;)

Re: Astra GTC 1,9d - co sądzicie ? ;)

Postprzez wojtak » 14 lip 2015, o 09:25

Ja mam na liczniku 200 tyś, w rzeczywistości ok 240 tyś, a siedzenie kierowcy jest mniej wytarte. Ale to tylko taka uwaga. nie twierdze że kręcony, ale dla własnego spokoju dobrze sprawdź.
Generalnie zainteresuj się dlaczego nie ma zaślepki od holu na przednim zderzaku. Coś poważnego się mogło zepsuć kiedyś w tym samochodzie i wymagał holowania. Naprawili, jest teraz dobrze, ale dla Twojego spokoju dowiedz się co to było.
Samochód 128 tyś i dwa zapachy w środku - może coś śmierdzi jak ich nie ma - sprawdź.
W ogłoszeniu jest napisane że ma tempomat - po lewej manetce tego nie widać - wg mnie nie ma bo tempomat jest na lewej manetce.
Z wyglądu zewnętrznego - całkiem ładny ale nie sugeruj się tylko wyglądem.
To jest ropniak więc sprawdź koniecznie co z dpf - czy go ma i zestaw to z tym gdzie ten samochód będzie jeździł, bo jeżeli tylko po mieście to średni interes - wtedy dobrze by było go odrazu wyciąć.
Kolejna sprawa - dwumas. Jakoś dziwnie wielu osobom po zakupie zaraz padał, posłuchaj czy go nie słychać - ja miałem taką przygodę.
wojtak
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 sty 2015, o 13:06
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTL

Re: Astra GTC 1,9d - co sądzicie ? ;)

Postprzez Treynars » 27 sie 2015, o 07:17

Ładna silnik mam taki sam w swojej polecam ale trochę cena przelana na moje byś się stargował gdzieś do 15-16 na bank ja za swoją dałem 15,400 osprzęt taki sam
Treynars
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sie 2015, o 07:15
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u