Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Opel Astra III OPC 2009r 241KM

Re: Opel Astra III OPC 2009r 241KM

Postprzez mateusz » 22 mar 2015, o 17:42

jezdzilem z ta asterka wujaszkową i powiem Ci ze turbo nie gwizdze ani nic ale widac ze poprostu juz nie ciagnie, brak tych konikow z wiekiem oraz przybywaniem kilometrow. dlatego np diesle wolnossace (bez turba) maja lepsza zywotnosc niz diesle z doladowaniem. a dlaczego? no wlasnie, samemu mozna sobie odp na to pytanie :). jak pisales wczesniej czemu my tak piszemy i czy zajechalismy silnik, nie koniecznie samemu trzeba zajechac zeby sie przekonac, wystarczy troszke sie zainteresowac i poobserwowac :) wujek ma astre G 2.0 diesel 80 km z turbem, moja mama ma corse C 1.7 diesel (ile koni to nie wiem ale chyba ok 70) bez turba. Isuzu 1.7 to sa bardzo dobre silniki pod wzgledem konstrukcji, nawet mechanik powiedzial ze to co mam jezdzi (ok 10 000km/rok) to ten silnik ja przezyje. no albo predzej corsina zgnije :P
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Poprzednia strona

Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

stat4u