Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra H 1.7 CDTI

Astra H 1.7 CDTI

Postprzez xavras_s » 17 lis 2014, o 15:20

Witam
Od pewnego czasu szukam małego kombi.
Wpadło mi to ogłoszenie:
http://otomoto.pl/opel-astra-kombi-100k ... 50265.html
- co myślicie?

Powiem szczerze, że raczej nie brałem pod uwagę diesla ale jestem elastyczny :)
Wiem o potencjalnych kosztach (dwumasa, wstryski, itp.)
Roczne przebiegi są na poziomie 15-20k. Charakterystyka różna - taki klasyczny cykl mieszany.
Dlatego nie jestem do końca przekonany czy diesel byłby odpowiedni.

Proszę o opinię o tym modelu, nadwoziu, silniku, awaryjności.
xavras_s
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 15:13

Re: Astra H 1.7 CDTI

Postprzez hanysek » 18 lis 2014, o 19:42

Witam ,posiadam Astre 1.7DTH z 2005-kombi,miałem z nią kłopoty typu wymiana silnika (urwany tłok na 4 cylindrze zmieliło go przy 160h) wraz z silnikiem turbina ,potem gdy okazało się że wszystko ok rozrząd,chłodnica klimatyzacji,wiatrak przedniej chłodnicy,płytka w alternatorze potem padł aku ale był oryginalny wiec po tylu latach miał prawo.Od ponad 6-mcy nic się w końcu nie dzieje auto chodzi jak powinno żadnych problemów,wiem że pomyślicie wymienił
pół samochodu i w końcu jeżdzi! Zgadza się po podliczeniu kosztów mogłem miec 2-lata młodsze auto,ale czy nie byłoby powtórki z rozrywki?
Nigdy do końca nie jesteś pewien co kupisz. Teraz jestem zadowolony auto ma wygląd dobrze trzyma się drogi,osiągi też nie najgorsze jak na diesla.
Ja miałem pecha ale ty wcale go nie musisz mieć!
Dodam że silnik mi padł gdy zrobiłem nim 3 tyś km od kupna auta.
Pozdrawiam Hanysek
hanysek
Starszy kierowca
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2013, o 14:39
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTH


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u