Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

proszę o opinie

proszę o opinie

Postprzez markez » 24 cze 2014, o 16:07

Witam wszystkich
Proszę o ocenę autka i pomoc
http://allegro.pl/astra-gtc-sport-1-9-1 ... 81982.html
markez
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 16:02

Re: proszę o opinie

Postprzez sparspar » 24 cze 2014, o 22:35

.....wyglada na to , ze od trzech miesiecy gosciu buja sie z nim (filmik na allegro z 2 kwietnia- krecony w Polsce) tylko glosno mysle ...
ps. dobrze sprawdz auto, tylko pamietaj, ze Poalcy w ostatnim czasie pokochali przebiegi 160-180 ...nie tylko ja to zauwazylem
pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: proszę o opinie

Postprzez markez » 25 cze 2014, o 13:56

180tysiecy przebiegu a pedał sprzegła tak wytarty czy to normlne ?
markez
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 16:02

Re: proszę o opinie

Postprzez sparspar » 25 cze 2014, o 14:40

Jak dla mnie gosciu zbyt dlugo sprzedaje tego Opelka
Byc moze byl nie jeden klient i zrezygnowal a pytanie dlaczego?

Zauwaz, ze jak wejdziesz na allegro i wybierzesz sobie popularnego passata b6 w dislu - to 10 letnie maja przebiegi 200- wzwyz,(220, 250 tys itd), a Ople odziwo maja przebiegi w okolicach 180 tys. - czy ktos mi to wytłumaczy?- zreszta po ilosci watkach(pytaniach i odpowiedziach) na forum widac jakie cuda sie dzieje z tymi dieslami

ps. a moze gdy sprawdzisz i kupisz to samochod bedzie Ci sluzyl na dlugie lata.....poki nie zobacze na zywo to mozemy tylko gdybac- a to bezsensu
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: proszę o opinie

Postprzez markez » 25 cze 2014, o 15:04

a czy na pierwszy rzut oka widać coś co by was zaniepokoiło. Ja jestem posiadaczem w chwili obecnej laguny 2 i przy szukaniu widziałem takie cyrki ze szok. składaki z kilku modeli w oplach nie siedzę i nie wiem. Fakt wcześniej miałem asterke F w dieslu z silnikiem isuzu
markez
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 16:02

Re: proszę o opinie

Postprzez sparspar » 25 cze 2014, o 15:10

Troche sie na tym znam, ale na zdjeciach ani ja, ani Ty, ani zaden ekspert nic nie zauwazy....najwazniejsze aby była skorka pomaranczy:) i oryginalne zgrzewanie elementów:)- (chociaz i to teraz podrabiaja)- gorzej jest sprawdzic aktualny przebieg- bo faktura np.wymiana rozrzadu to ja też mogę Ci zrobic oryginalna- pisze tak bo moj kolega kupujac samochod dostał fakture wymiany rozrzadu , ale zna perfekt niemiecki i sprawdzil to,....nie bede tego kłamliwego faktu dotyczacej faktury komentował...., tak tylko przestrzegam innych kolegow na przyszzłosc

pozdrawiam
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: proszę o opinie

Postprzez markez » 25 cze 2014, o 17:25

skórka pomarańczy ?
markez
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 16:02

Re: proszę o opinie

Postprzez tuszok » 25 cze 2014, o 17:32

dreszcze na widok auta :D
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: proszę o opinie

Postprzez sparspar » 26 cze 2014, o 18:31

tak kolego skorka pomaranczy....poszukaj w google, bo nie chce mi sie za bardzo tlumaczyc roznice miedzy skorka a malowanym elementem -potem polerowanym....przyjrzyj sie na lakier samochodu z fabryki a na lakier czesia , ktory malował w szopie- wtedy na lakierze masz przyklejony kurz..... duzo by tlumaczyc...itp....
Zakładając swój wątek sprecyzujcie problem bo nikt nie czyta w myślach i nie wie jakie błędy Wam wyskakują.A potem starajcie się ukończyć każdy rozpoczęty wątek.
Avatar użytkownika
sparspar
Moderator
 
Posty: 531
Dołączył(a): 10 maja 2014, o 12:56
Lokalizacja: Gdańsk
Silnik: 1.8 Z18XE

Re: proszę o opinie

Postprzez markez » 26 cze 2014, o 19:23

wiem wiem o co kaman z skórką pomarańczy. W astrze f jaką miałem miałem malowany element i tak własnie wyglądał jak skórka pomarańczy. a generalnie na co uważać przy oględzinach takiego auta z takim silnikiem ?. Bo nie wiem jaką opinie mają te silniki
markez
Nauka jazdy
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 cze 2014, o 16:02

Następna strona

Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

stat4u