Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Ktoś coś może powiedzieć na temat tego kombi?

Ktoś coś może powiedzieć na temat tego kombi?

Postprzez szulo77 » 30 maja 2014, o 19:47

Witajcie, bardzo byłbym wdzięczny jakby ktoś zobaczył i coś napisał o tym autku, bo w sumie jestem nim bardzo zainteresowany i dla mnie lamusa w tej dziedzinie to autko jest w porządku, (sprawdzałem nawet raport z numeru VIN). a to link do ogłoszenia http://otomoto.pl/opel-astra-1wlascicie ... 75782.html
szulo77
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 19:44

Re: Ktoś coś może powiedzieć na temat tego kombi?

Postprzez snupologg » 30 maja 2014, o 21:16

Wygląda nie niezłą sztukę. Swoja też kupiłem na takich blacha i powiem szczerze że jestem bardzo zadowolony. Zabrać czujnik lakiery i oglądać podjechać do serwisu opla i niech oglądają jak się okaże że jest ok kup jak nie to sprzedający ponosi koszty oględzin i już po za tym masz min tydzień na oddanie samochodu bez podania powodu takie są przepisy . Ja jak kupiłem swoją następnego dnia pojechałem do ASO i w ramach tego że wymieniałem u nic rozrząd i filtru i jakieś tam pierdołki oględziny były za darmo. Po za tym byłem tak własnie dogadany ze sprzedawca że jak się okaże u opla że jest coś nie tak to wracam po kasę koleś była na tyle zaj..... że jak ją brałem to powiedział mi że jest wszystko opłacone oprócz recyklingu ale jak będę musiał go zapłacić to i odda kasę i tak zrobił nie mówiąc już o tym że zszedł z ceny 2 klocki ale wystawiał auto miesiąc na allegro więc wiedziałem że będzie chciał je sprzedać. Po za tym pojechałem z przyjacielem kto nie dość że pracuje na serwisie Merca to jeszcze był wyposażony we wszystkie możliwe czujniki i kontakty z branży wiec zanim przyjechałem po autko to był prześwietlony :D. Obejrzenie nic nie kosztuje chyba że musisz jechać po nie kawał drogi
JWP CREW
Avatar użytkownika
snupologg
Klubowicz
 
Posty: 192
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 17:49
Silnik: 1.6 Z16XEP


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

stat4u