Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Zakup Astry GTC / Prosze o pomoc.

Zakup Astry GTC / Prosze o pomoc.

Postprzez DarekRSL » 20 maja 2014, o 20:42

Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jestem specjalistą jeśli chodzi o kupno samochodu.
Od jakiegoś czasu przeglądam różne oferty Astry H GTC w cenie do 17,400 ( Wiem, że to nie dużo jesli chodzi o tą Astre )
Jednak oferty, które w miare mnie interesują w większości wydają mi sie podejrzane, więc prosze o wasze zdanie na ich temat:

1. http://otomoto.pl/opel-astra-gtc-1-9-cdti-150-km-sport-C32984739.html - Wszystko ładnie, pięknie, ale przy takim silniku, wyposażeniu, niskim przebiegu i niskiej cenie to chyba mało prawdopodobne, żeby wszystko było wporządku.

2. http://otomoto.pl/opel-astra-gtc-C33278920.html - Według mnie w miare wiarygodna oferta.

3. http://otomoto.pl/opel-astra-gtc-coupe-z-niemiec-oplacona-C32720603.html - Może się mylę, ale czy patrzac na maske i tył nie wydaje wam się, że to może byc samochód powypadkowy? Oryginalnie Astra nie wydaje chyba modeli bez chociażby przedniego znaczka Opla.

Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam.
DarekRSL
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:17

Re: Zakup Astry GTC / Prosze o pomoc.

Postprzez fafarider91 » 20 maja 2014, o 21:46

siemka sam ostatnio zalozylem podobny temat na forum z tym ze nie podalem linkow do aukcji bo juz sie pokonczyly i różnica taka że Ja szukam 2.0 turbo ;) benzinaaa, powiem Ci że jak za diesla w tych rocznikach to bardzo niskie ceny co ja osobiscie bym juz bral to jako kryterium!! że coś z tym autem jest nie tak , sorry ale nauczylem sie ze nie ma okazji czy to auto czy motocykl, JA osobiscie zakladam ze kazdy chce na tobie zarobić proste...a okazje - jesli Są to sie rozchodza po znajomych, rodzinie itd. lub bardzo szybko są sprzedane już (choć nie zawsze) - takze pytanie do osoby sprzedajacej ile auto temu bylo sprowadzone juz moze nam troche pomóc u mnie handlarz ostatnio sie zamotal i nooo po chwili : "eee no ze 2 tyg bd." takze jak by bylo fajne to idzie od reki, moim zdaniem astra rocznik 05 z bialej podlaskiej - byla klepnięta w tyl i w przod dlaczego ?bo nie ma znaczków na przodzie tyle, ee ta astra 2006 rok za 15,900 jak dla mnie bardzo za tanio na dodatek - tak jak mowisz wyposażenie ,(kumpel za 2008 rok też 1.9 ale bez skory za to z ids+ , z tymi samymi felami , z navi z grzanymi stołkami itd -dal ponad 29... z tym ze auto rzeczywiscie mialo to 130k przebiegu i 1 wlasciciela z pl ) JA bym sie zastanawial ta jechac obejrzec http://otomoto.pl/opel-astra-gtc-C33278920.html ta przyzwoita co napisales , co mnie najbardziej wkurza - umyty silnik a do tego nakladki na pedały wymienione na nowe (na zdj byly stare widac bylo mocne przetarcia ) przyjezdzam do typa auto obejrzec a tam nówki jeszcze ze sladami jak wtryskarka podawala na nie gume ;d , a stare wrzucone do podlokietnika (chyba koleś sobie nie przewidzial ze ktoś bd sprawdzal schowki :D ) ale zagadywanie w sylu paaanie ma xenon, navi , skore no i te 170 koni oczywiscie bylo ... także kolego powodzenia życze :D
fafarider91
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 maja 2014, o 20:07

Re: Zakup Astry GTC / Prosze o pomoc.

Postprzez kemot1024 » 24 maja 2014, o 19:18

witam, juz kilka razy napisałem na forum że okazje to są w niemczech ale chyba na szrocie. co do tych ogłoszeń co podałeś to jeśli chodzi o tą trzecią adtre za 17200 to faktycznie mozna sądzic że było coś przy niej robione, przeczytaj dokładnie opis bo ja osobiscie zwróciłem uwage na pewien szczegół, nigdzie bowiem sprzedający nie pisze że samochód jest bezwypadkowy, a pisze m.in. o podgrzewanych fotelach i welurowej tapicerki czego jak sądzę po tych zdjęciach nie ma, a pozostałe wyposażenie to jest minimum co było oferowane do każdej astry. co do drugiego ogłoszenia to nwet nie mam zastrzeżeń, ale warto zwrócić uwagę że samochód przyjechał najprawdopodobniej (tablice moga być z innego samoch dla potrzeb zdjęcia) o własnych siłach co już czyni to ogłoszenie wartym zainteresowania, tylko ten pzrebieg jest taki sobie ale generalnie chyba auto pewne...., co do pierwszego to oprócz pół skóry i IDS-u to nie ma jakiegoś nadzwyczajnego wyposażenia a za 16000 tyś to raczej diesla z takim przebiegiem i w opisywanym stanie nie kupisz (napewno nie w niemczech, a to akurat jest z italii). według mnie najpewniejsze jest auto nr 2
kemot1024
Kierowca
 
Posty: 20
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 09:22
Silnik: 1.8 Z18XER


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

stat4u