Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

zakup astry 2.0 turbo na co zwr贸ci膰 uwage!

zakup astry 2.0 turbo na co zwr贸ci膰 uwage!

Postprzez fafarider91 » 19 maja 2014, o 20:27

witam
Mam zamiar zakupi膰 sobie astre III w silniku 2.0 turbo tak w kasie do 23 tys , obojetnie czy 3 czy5 drzwiowa byle nie kombi ;] , oglada艂em w nied艂ugim czasie 2 samochody (jedna 2.0 170km a druga seryjna opc 200 km ) i jestem przera偶ony nie tym 偶e auto bylo rozpiepszone czy malowane bo akurat ta 170 konna byla w oryginale ale silniki w tych autach to jest masakra - olane olejem totalnie (170 konna wymyta wyplakowana z g贸ry a z dolu to pora偶ka sie saczyl olej nawet ze skrzyni:D , ta 200 konna nie byl silnik myty ale tak zasyfiony olejem wszedzie ze masakra - w obu przypadkach sobie odpuscilem znajomy mechanik mowi mi ze ten typ tak ma ale dla mnie to jest nienormalne ) i teraz moje pytanie brzmi czy poprostu jest tak 偶e ten silnik tak poprostu ma ze z niego tak leci olej? i sie do tego przyzwyczajic :D dodam ze jezdze 14 letnia almera i silnik ma tylko 1 zapocenie od miski olejowej i dlatego jest to dla mnie dziwne ze w nowszym aucie z niby mniejszym przebiegiem sa takie wycieki ! , tak sobie mysle czy poprostu te auta sa zajezdzone z prostej przyczyny - mocny silnik skrzynia 6 biegowa kazdy paluje :D i dziadek czy babka w niemczech sobie 2.0t nie kupuja do kosciola :D
fafarider91
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Do艂膮czy艂(a): 19 maja 2014, o 20:07

Powr贸t do Kupujemy samoch贸d - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegl膮da forum

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten dzia艂: Brak zidentyfikowanych u偶ytkownik贸w i 9 go艣ci

stat4u