Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Opel Astra H, 2005, 1,4 l, 90 KM - prośba o opinię samochodu

Opel Astra H, 2005, 1,4 l, 90 KM - prośba o opinię samochodu

Postprzez tola88 » 8 kwi 2014, o 08:26

Witam serdecznie. Bardzo proszę o opinię samochodu z tego ogłoszenia
http://tablica.pl/oferta/opel-astra-limit-edition-CID5-ID5tpLx.html#f85de4b642

Auto potrzebuję do miasta i od czasu do czasu 200-400 km w Polskę. Zależy mi na ekonomicznym, w miarę mało awaryjnym aucie. Astrę H wybrałam z sentymentu :)
Informacje na temat silników i ich awaryjności są tak różne, że nie wiem, które są rzetelne. Bardzo proszę o pomoc.

Tola
tola88
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 08:20

Re: Opel Astra H, 2005, 1,4 l, 90 KM - prośba o opinię samoc

Postprzez move160 » 8 kwi 2014, o 11:33

Na zdjęciach większość samochodów wygląda ładnie i bez zarzutów ,jednak gdy pojedziemy obejrzeć samochód to rzeczywistość okazuję się brutalna ..
Samochód z ogłoszenia wygląda dobrze według mnie ,jednak musisz pojechać to zweryfikować.
Dla mnie ten silnik akurat jest trochę za mały ,ale jeśli jeździsz głównie po mieście to starczy.
Dodam że wymieniony motor nadaje się do zagazowania - jeśli kiedyś o tym pomyślisz.
move160
Nauka jazdy
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 kwi 2014, o 14:15
Lokalizacja: Włocławek

Re: Opel Astra H, 2005, 1,4 l, 90 KM - prośba o opinię samoc

Postprzez tola88 » 8 kwi 2014, o 11:39

O dziękuję za odpowiedź. Oczywiście mam zaplanowaną wizytę na stacji diagnostycznej. Zastanawia mnie tylko fakt opłacenia samochodu, będę musiała sie tym zająć sama...No ale to chyba nie ma aż takiej strasznej procedury. Najważniejsze, by auto okazało się takie jak na zdjeciach.

Dzięki
tola88
Nauka jazdy
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 kwi 2014, o 08:20


Powrót do Kupujemy samochód - pomoc w dokonaniu zakupu Astry

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

stat4u