Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Moduł CIM POMOCY

Moduł CIM POMOCY

Postprzez Mateusz198806 » 25 kwi 2017, o 20:03

Na początku przywitam się nazywam się Mateusz posiadam Ople Astrę GTC silnik 1.6 Autko zakupiłem rok temu w Komisie autko z (Niemiec).

Krórko o historii zakupu jak to zwykle staram się robić wybierając nowy samochód starałem się oglądać wszystko wyszukiwać mankamentów i tu przyznam szczerze nie sprawdziłem jednej rzeczy... Auto posiada Kierownicę wielofunkcyjną niestety nie działała... juz przy zakupie dziś mam problemy ze światłami mianowicie choinka... wstecne świecą cały czas kierunki działają jak chcą... więc autem nie mogę się poruszać...
czytałem że to wina MODUŁU CIM mianowicie mam pytanie do Was posiadaczy czy jest możliwość samemu zainstalować ten moduł... Wstępnie w/w awarie zaczeły się kilka dni temu szukałem problemów w kostkach od instalacji elektrycznej... czujnik biegu wstecznego tez był sprawdzany... i nic kompletnie... Informacji jakie nabyłem a nie są one niestety dotyczące wymiany... dowiedziałem się ze to właśnie ten CIM... bardzo proszę Was o porady , pomoc z góry Dziękuję pozdrawiam Wszystkich życzę bezawaryjnej jazdy ;)
Mateusz198806
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 25 kwi 2017, o 19:42
Silnik: 1.6 Z16XEP

Powrót do Manuale i literatura - czyli zrób to sam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

stat4u