Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Re: Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Postprzez ŁukaszL » 30 lis 2014, o 19:59

Witam,

wypaliłem i krótko przetestowałem mapki wrzucone przez cepelin.
Plus: do wyboru jest kilka państw "Europy Wschodniej"
Minus: Jeśli chodzi o Polskę, to nie ma z rejestrze aż tylu miejscowości (również tych mniejszych) co np. u Wołka.

@cepelin: nie jest to absolutnie atak w Twoją stronę ;) Na prawdę dzięki, że wrzuciłeś tutaj te mapki.
Chciałem się tylko podzielić doświadczeniami.

Pozdrawiam
ŁukaszL
 

Re: Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Postprzez bulpit » 1 gru 2014, o 17:00

Darowanemu ,,KONIU" nie zagląda się w zęby, ale faktycznie mapa Polski dość okrojona. Nie ma np. w bazie danych wielu ulic Wrocławia. Nie ma opcji wpisania dowolnej ulicy, bo program daje do do dyspozycji tylko te literki, które mogą utworzyć nazwę ulicy zapisanej w bazie. Np. : chcę wpisać Jubilerska, to po wpisaniu Ju mam do dyspozycji tylko ,,g'' i propozycje Jugoslowiańska itp.
Poza tym super. No i szkoda że moja Astra gada do mnie po niemiecku, bo za nowa na wprowadzenie softu ze spolszczeniem z 2007 roku. :lol:
bulpit
Nauka jazdy
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 lip 2013, o 08:43
Silnik: 1.9 CDTI Z19DTH

Re: Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Postprzez fala77 » 2 kwi 2015, o 20:44

Powiem szczerze że przeczytałem trochę tych wątków i już się pogubiłem trochę.Co mnie trapi...jak kupiłem Astrę to w nawigacji była jakaś nieoryginalna płytka mniemam że tylko z mapami.Posiadam wyświetlacz GID i radio cd70.Nawigacja działa i mówi do mnie po polsku a calutkie pozostałe menu mam po angielsku.Teraz pytanie czy mogę jakoś spolszczyć pozostałe ekrany,jeśli tak to tą samą płytką czy inną czy jest to w ogóle nie możliwe?
fala77
Starszy kierowca
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 07:50
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Re: Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Postprzez tuszok » 3 kwi 2015, o 21:59

Nie nie można spolszczyć menu.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Spolszczenie NAVI + Mapy PL

Postprzez fala77 » 3 kwi 2015, o 22:54

Dzięki za konkretną informację.Widzę że na forum ratuje mnie jak narazie jedna osoba ;)
fala77
Starszy kierowca
 
Posty: 30
Dołączył(a): 28 mar 2015, o 07:50
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTJ

Poprzednia strona

Powrót do Manuale i literatura - czyli zrób to sam

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

stat4u