Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Opel astra 2.0t Z20LER a inne silniki

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Opel astra 2.0t Z20LER a inne silniki

Postprzez Bidon » 15 wrz 2019, o 06:14

Witam ja z takim zapytaniem bo mam silnik Z20LER i wypalił mi się tłok n 4 cylindrze(nie wiadomo z jakiej przyczyny jak ktoś wie to pisać ) i postanowiłem że kupię nowy silnik . Teraz moj pytsni brzmi czy mogę zakupić inny silnik niż z20ler np z20lel,z20ler,z20leh i w razie czego jak jest taka możliwość to czy coś muszę zmieniać w komputerze czekam na odpowiedź pozdrawiam
Bidon
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 wrz 2019, o 06:09
Silnik: 2.0T Z20LER

Re: Opel astra 2.0t Z20LER a inne silniki

Postprzez piotii » 20 wrz 2019, o 19:24

kup taki jaki był, bo polegniesz na wiązkach , zmianach sterowników komputera i adaptacjach ( gruba kasa u komputerowcach )
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Opel astra 2.0t Z20LER a inne silniki

Postprzez Bidon » 3 paź 2019, o 09:44

piotii napisał(a):kup taki jaki był, bo polegniesz na wiązkach , zmianach sterowników komputera i adaptacjach ( gruba kasa u komputerowcach )


tak ale wszędzie piszą ze z20 lel to jest taki sam silnik i to tylko komputer steruje jego moca czyli nawet komputer zostaje mój jak sie mylę proszę o odpowiedz
Bidon
Nauka jazdy
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 wrz 2019, o 06:09
Silnik: 2.0T Z20LER


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u