Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Witam wszystkich 2.0T170KMz20Lel porady opinie wskazówki

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Witam wszystkich 2.0T170KMz20Lel porady opinie wskazówki

Postprzez AndrzejM » 7 maja 2019, o 18:27

Witam od miesiąca posiadam astre 2.0T170KM z20Lel 2004r hatchback chcialbym wymienić się poradami opiniami usterkami oraz mam kilka pytan co do auta i jego eksploatacji ,aktualnie mam problem z wyciekiem oleju u góry silnika wydaje mi się że jest to wyciek z pod uszczelki pokrywy zaworów ponieważ tam najwięcej się skrapla mogę dodać zdjęcia z dokladniejszym opisem usterki jeżeli jest ktoś zainteresowany , udzieleniem informacji porady z góry dziękuję i pozdrawiam
AndrzejM
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 08:47
Silnik: 2.0T Z20LEL

Re: Witam wszystkich 2.0T170KMz20Lel porady opinie wskazówki

Postprzez piotii » 7 maja 2019, o 21:17

wpisz w wyszukiwarkę , swój silnik ( tz pojemność typ ) pokażą się wszystkie posty jakie są na tym forum , poczytaj , zapytaj konkretnie co chcesz wiedzieć ?
Avatar użytkownika
piotii
Moderator
 
Posty: 332
Dołączył(a): 8 paź 2018, o 16:08
Lokalizacja: Chociszew
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: Witam wszystkich 2.0T170KMz20Lel porady opinie wskazówki

Postprzez AndrzejM » 7 maja 2019, o 21:53

Ok poszukam , konkretnie to tak wymienię tą uszczelkę pokrywy zaworów gdzie stwierdziłem wyciek, i jeżeli to nie pomoże to mam się nastawić na poważną awarię ? Jutro wgram zdjęcie albo filmik jak to wygląda
AndrzejM
Nauka jazdy
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 maja 2019, o 08:47
Silnik: 2.0T Z20LEL


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości

stat4u