Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Astra sama gaśnie po chwili

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Astra sama gaśnie po chwili

Postprzez Dave1122 » 19 cze 2022, o 23:04

Witam wszystkich dzisiaj miałem nie fajna sytuacje z moja astra 1.6 benzyna plus LPG. Dzisiaj po trasie okolo 20min ostatnie 5-10 min w korkach miałem problem ponieważ auto zaczynało samo gasnąć moim przypuszczeniem jest ze coś się przegrzało może sterownik ponieważ dzisiaj było ponad 30stopni. Gdy auto zgasło już kilka razy w przeciągu kilku minut postanowiłem zjechac na bok. Kolejna dziwna rzecz ze gdy samochód zgasł to nie dało się go odrazu odpalić ponieważ w żaden sposób nie reagował na przekręcanie kluczyka należało chwile odczekać i wtedy zapalał ale po kilku chwilach gasł odrazu nawet nim nie ruszyłem. Postanowiłem zostawić auto na kilka godzin gdy wróciłem odpaliłem auto i bez problemowo wróciłem do domu. Czy ktoś wie co może być przyczyna czegoś takiego? Jakiś sposób żeby taka sytuacja się nie powtórzyła?
Dave1122
Nauka jazdy
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 lis 2021, o 15:36
Silnik: 1.6 Z16XEP

Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

stat4u