Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

P0170 od 2 lat :)

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

P0170 od 2 lat :)

Postprzez Poezjusz » 9 cze 2021, o 13:35

Hej, od 2 lat meczy mnie blad P0170, najpierw wymienili mi sondy, pozniej przeplywomierz, pozniej uszczelniali silnik i okolice, poziniej sprawdzali bodajze kata, miedzy czasie inny mechanik tez mi wymienil sondy... Pozniej znowu (na szczescie za darmo) znowu wymieniono mi przeplywomierz. Gdzies w polowie calej tej historii jeszcze wymienilem przepustnice, ale nic nie pomaga, P0170 dalej sie swieci. Generalnie jako ze srednio sie znam, to bede mowic po laicku, na komputerku i mechanika (bylem oczywiscie u kilku, w tym 2 znajomych wiec wzglednie im ufam) wychodzi ze "sonda sie zacina" mozna wsadzic dowolną nowa i cos powoduje ze ona pracuje nie równo/calkowicie sie zacina co jest prawdopodobnie przyczyna wywalania bledu. Ogolnie to juz dawno olalem temat bo tylu inwestycjach w to bo auto jezdzi normalnie, ale oddaje jutro przy innej okazji auto do mechanika i zastanawiam sie co dalej z tym fantem robic. Ktos ma jakies pomysly co jeszcze mozna sprawdzic?
Poezjusz
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 cze 2021, o 13:29
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: P0170 od 2 lat :)

Postprzez soltys_viara » 21 cze 2021, o 20:21

zerknij na ten post, miałem podobny problem z błędem P170

http://astra-3.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=7661
soltys_viara
Klubowicz
 
Posty: 151
Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 06:33
Silnik: 1.4 Z14XEP


Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 16 gości

stat4u