Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

2.0T 200KM kilka pytań po zakupie

Porady, problemy, opinie związanie z silnikami i ogólnie napędem benzynowym i LPG.

Moderator: piotii

Re: 2.0T 200KM kilka pytań po zakupie

Postprzez keitzend152 » 22 cze 2015, o 11:17

Ja tam wychodzę z założenia, że olej w silniku... to ma być. W tym kraju wszelkie parametry etc. można sobie o kant tyłka potrzaskać, bo pewnie mało który olej jest oryginalny. Co do powyższych postów, co mi po oleju motula, który niby świetnie się sprawdza w smarowaniu silnika, jak na dłuższą metę pozostawia w nim zanieczyszczenia. Nie wiem co lepsze dla silnika - średni olej który chociaż coś wypłucze, czy dobry, który poza smarowaniem nie robi nic.
keitzend152
Nauka jazdy
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 cze 2015, o 11:12

Re: 2.0T 200KM kilka pytań po zakupie

Postprzez MISIEK13111981 » 22 cze 2015, o 13:21

Najważniejsze żeby był i aby kontrolować jego stan, a wszystko inne to tylko chwyty marketingowe long live, srajf i nie wiadomo co jeszcze.
MISIEK13111981
Starszy klubowicz
 
Posty: 425
Dołączył(a): 15 mar 2014, o 14:38
Lokalizacja: KOSZALIN
Silnik: 1.6 Z16XEP

Re: 2.0T 200KM kilka pytań po zakupie

Postprzez KasjuszMag » 26 sie 2024, o 14:33

Pozycjonowanie www to niezbędny proces dla każdej strony internetowej, która chce osiągnąć sukces w internecie. Dobrze przeprowadzone działania SEO mogą znacząco zwiększyć widoczność strony w wynikach wyszukiwania, co przekłada się na większy ruch i potencjalnie wyższe zyski. Proces ten obejmuje zarówno optymalizację techniczną strony, jak i tworzenie wartościowych treści, które przyciągają użytkowników i są zgodne z wytycznymi Google. Pozycjonowanie to klucz do sukcesu w świecie online.
KasjuszMag
Starszy kierowca
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 sie 2024, o 14:30
Silnik: 1.7 CDTI Z17DTR

Poprzednia strona

Powrót do Napęd, silniki benzynowe i LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 15 gości

cron
stat4u