Opel Astra III


Przebieg licznik gości
Astra | porady | usterki | akcje serwisowe | forum | giełda | powiadomienia | kontakt | szukaj | o stronie

Parę potrzebnych zmian na forum...

Regulamin forum, informacje o działaniu strony.
Tutaj można zgłaszać pomysły odnośnie rozwoju strony.

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez kaliope » 3 mar 2015, o 21:43

na klubzafira jestem moderatorem, i powiem, że tu rzeczywiście jest bałagan niesamowity. Ludzie tytułują wątki jak chcą, np: "rozrząd' , 'astra z19dth' Ale co rozrząd? W jakim silniku? Co z tą astrą? U nas takie tytuły są zakazane. Przy każdym nowym wątku ma być zaznaczone o jaki silnik chodzi i o co konkretnie chodzi. Jak temat się powiela to mod scala a nie, że kilka wątków o tym samym.
Avatar użytkownika
kaliope
Starszy klubowicz
 
Posty: 457
Dołączył(a): 15 lip 2014, o 22:39
Lokalizacja: Kraków
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez mateusz » 3 mar 2015, o 21:48

na jakims forum widzialem porzadek.

[rozrzad wymiana], [silnik]. taki porzadek tytulowania tematow. (to przyklad jest)
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez tuszok » 4 mar 2015, o 07:49

Najpierw to potrzebny jest tutaj admin i moderatorzy bo takowych nie widzę od dłuższego czasu.
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez mateusz » 4 mar 2015, o 08:35

to prawda. na forum jest duzy nieporzadek, a jeden mod aktywny to widze ze sparspar. a sam wszystkiego nie ogarnie. kiedys pisalem do admina to sie odzywa raz na ruski rok. prosze wejsc na profil admina lub moderatora i sprawdzic kiedy ostatni raz byl zalogowany.... porazka... astrah.pl juz lepiej dziala pod tym wzgledem. jestem na tym forum poniewaz jest tutaj duzo ciekawych rzeczy i rozwiazan. ale moglby admin wziasc sie w garsc i ozywic troche to forum. ja kiedys pisalem 2-3 razy na nabor moderatorow no ale jakos nie dostalem sie. a teraz szczerze powiedziawszy nie mam juz ochoty. jak widze co sie dzieje. chyba ze zebrala by sie grupka osob (3-4) i bysmy sie podzielili dzialami, jakas konferencja na necie i bysmy sie ugadali co do dzialania stronki to wtedy bylby sens.
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 4 mar 2015, o 17:18

Jesli jest chec porzadkowania i pomoc w redagowaniu i mysle zeby tez zaprowadzic porzadek to mozecie na mnie liczyc czesto bywam tu i mam tez kilku znajomych co maja Asterki H musimy to ogarnac ;)
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 4 mar 2015, o 19:54

no tak popatrzec to admini nie wszyscy to 3 lata temu sie logowali mysle ze tu moderator porzdek musi zrobic
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez tuszok » 4 mar 2015, o 21:38

Moderator sparspar był aktywny 2 miesiące temu a jak na moda to chyba trochę dawno. Ja nie chcę takiej funkcji ponieważ nie mam na to czasu ani ochoty. Chciałbym funkcjonować na tym forum aby komuś coś doradzić i od kogoś czegoś się dowiedzieć ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie maiło to sensu.
Ostatnio edytowano 5 mar 2015, o 07:36 przez tuszok, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
tuszok
Weteran
 
Posty: 657
Dołączył(a): 13 lip 2013, o 13:19
Lokalizacja: CAL
Silnik: 1.6 Z16XER

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez mateusz » 4 mar 2015, o 21:47

no sparspar teraz ucichl. ale byl aktywny na poczatku. ja tez chetnie pomoge komus i szukam pomocy dla siebie ale juz odechcialo mi sie funkcji moda
Avatar użytkownika
mateusz
Weteran
 
Posty: 548
Dołączył(a): 20 cze 2013, o 13:54
Lokalizacja: OPR Głogówek
Silnik: 1.9 CDTI Z19DT

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 4 mar 2015, o 22:12

Szkoda zeby to wszystko kleklo
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Re: Parę potrzebnych zmian na forum...

Postprzez lewkos » 10 mar 2015, o 08:00

widze ze chyba trza konto usuwac bo tu nic sie nie dzieje na AKP jakos lepiej to kuleje na Astra G tez oki a tu cisza zeby nie kolega tuszok forum nie istnieje w dziale gielda jest sprzedaz bez zdjec na innym portalu kolega ma bana ze hej forum powstalo i jest tylko co dalej,fajnie by bylo miec swojego forum wlepke a nie Akp ale chyba tak trza bedzie zrobic :(
lewkos
Klubowicz
 
Posty: 60
Dołączył(a): 27 lut 2015, o 21:53
Lokalizacja: Ruda Slaska
Silnik: 1.4 Z14XEP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regulamin i funkcjonowanie strony

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

stat4u